dlaczego dwa sposoby zarządzania

Zarządzanie to odpowiedzialny proces: od przygotowania mieszkania i pokoi, poprzez ogłaszanie i prezentowanie, po odpowiednią selekcję najemców i podpisane bezpiecznej (dla właściciela i zarządcy) umowy najmu. Dobrze wiemy, jak przygotować się do tego zadania, żeby pustostany były znikome, czynsz z najmu wpływał regularnie na nasze konto, a najemcy chcieli długo wynajmować nasze mieszkania.
Oczekiwania właścicieli są jednak bardzo różne, dlatego też podzieliliśmy zarządzanie na dwa oddzielne projekty, które pozwolą wybrać najlepsze rozwiązanie!


Zarządzanie standardowe to zarządzanie, które wszyscy doskonale znamy. To sposób na zarabianie pieniędzy z posiadanego mieszkania, jeśli właściciel nie ma czasu samodzielnie się nim zajmować. Zarządzanie standardowe najlepiej sprawdza się przy mniejszych mieszkaniach.

 

Czytaj dalej…


Zarządzanie z gwarancją czynszu to nowy rodzaj zarządzania, które daje właścicielowi długoterminową pewność regularnych płatności! Dzięki temu nie musi się on martwić o pustostany, ani tracić czasu na ogłaszanie i prezentowania mieszkania. ten rodzaj zarządzania idealnie nadaje się przy mieszkaniach wielopokojowych oraz dla właścicieli, którzy najbardziej cenią sobie spokój i comiesięczne wpływy na konto.

Czytaj dalej…